Spam

   Jeśli uważasz, że Twoja historia może zaciekawić mnie - romantyczkę lubiącą nieszablonowe opowieści o demonach, kryminały i wymysły czyjeś podejrzanie psychopatycznej wyobraźni - zostaw opis i link.
    Przekonaj się sam, czy chcesz, bym była Twoim czytelnikiem ;)


  
   KILKA UWAG:

 1. Nie czytam fanfiction poza tymi, które zaczęłam czytać przed końcem roku 2013/ w pierwszym kwartale 2014 r.
 2. Jeśli w komentarzu dajesz opis dotyczący Twojego bloga - BŁAGAM! - dostarcz go napisany poprawnie z zachowaniem wszelkich zasad. Jeśli tylko mój spaczony edytorstwem hobbystycznym wzrok wyłapie, że w zdaniu brakuje przecinków, trafi mnie szlag i z pewnością nie zajrzę.
 3. Nie powtarzaj się. Jeśli zaprosiłaś/eś mnie już raz, a ja się nie pojawiłam - wybacz, ale najwyraźniej nie jestem zainteresowana Twoim dziełem. Kolejna próba pozostanie z pewnością bez odzewu.
 4. Nie próbuj działać na moje sumienie. Pisanie w treści komentarza czegoś podobnego do "sama wiesz, jak trudno jest znaleźć czytelników" zbytnio mnie nie poruszy. Nigdy nie zostawiałam u innych spamu, jedynie pod komentarzami do rozdziałów pozostawiałam link. To była ich decyzja, czy zajrzeć w nieznane.
 5. Nie wciskaj tu samego linka. Jedno słowo, które w jakiś sposób opisuje Twoje opowiadanie, będzie kluczem do tego, czy wpadnę.
 6. Zazwyczaj nie proszę o informowanie o nowych rozdziałach. Więc jeśli sama Ci o tym nie napiszę, nie zostawiaj takiego spamu.
  WYJĄTEK - URLOP
 7. Zajrzyj tu czasem - zdarza mi się odpowiadać na niektóre komentarze. Może akurat pod Twoim coś napiszę?
 8. Jeśli Twoje opowiadanie weszło w odpowiednią akcję, kiedy to dzieje się wiele, a postaci są klarowne i w pełni opisane, jeżeli masz już ponad piętnaście rozdziałów treści - wybacz, wolę obserwować trening, nie widzieć efekty.

   Do tej pory nie usuwałam komentarzy, które były moim zdaniem zbędne. Ale teraz, gdy istnieje ta lista, każdy, kto się do niej nie zastosuje, musi się liczyć z tym, że jego komentarz zostanie usunięty, a ja nie skorzystam z zaproszenia.

   Z wyrazami przyjaźni,
   Cleo M. Cullen


32 komentarze:

 1. Ludzie z natury mają w sobie po równo dobra i zła. Jedni do końca życia pozostają czyści i wrażliwi, drudzy zbaczają na ścieżkę kłamstwa i grzechu. Przedstawicielem tego drugiego rodzaju jest Patrick Madler – dyrektor Instytutu Badawczego im. Samuela Madlera, który pod przykrywką badań naukowych, prowadzi eksperymenty z dziedziny genetyki człowieka. Wkrótce dochodzi do przełomowego odkrycia, które może uczynić go naprawdę niebezpiecznym.

  Zapraszam cię bardzo serdecznie na opowiadanie pt „Gen Zabójcy”! Mam nadzieję, że opis choć trochę cię zachęcił i wpadniesz, żeby przeczytać prolog. ;)

  http://niepokonane-serce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Burleska od długiego czasu hipnotyzuje mężczyzn i budzi zazdrość wśród płci pięknej. Nie od dziś wiadomo, że nieodłącznym jej elementem są czarujące kobiety, urzekające swoim wdziękiem, tańcem i śpiewem nie jednego widza.
  Zapraszam serdecznie na opowiadanie utrzymane w klimacie cudownej, zmysłowej burleski, odsłaniające historię pewnej dziewczyny, która wkracza w ten zupełnie obcy jej świat.

  http://wicked--mind.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, zapraszam na mojego nowego bloga z opowiadaniem. Jak na razie jest tylko jeden rozdział, więc jeśli znajdziesz odrobinę czasu, to byłabym wdzięczna za jakąkolwiek opinię, potrzebuję krytycznego kopa w dupę. :D Z góry dzięki i sorry, jeśli zawracam ci głowę.
  pisujesobie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla Destiny adopcja przez państwo Gray oznaczała jedno - koniec złych przeżyć i nowy etap w swoim życiu. Wszystko jednak ulega zmianie, odkąd poznaje Zaprzysiężonych, a jej nowe życie wywraca się do góry nogami, przez co musi rozpocząć walkę o swoją duszę i ciało.
  Czy znajdzie rozwiązanie na ocalenie? Kim tak właściwie jest? I czy miłość będzie w stanie wygrać z przeznaczeniem?
  Pierwsza część trylogii ,,Zaprzysiężonych"
  http://zaprzysiezeni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj! Może miałabyś ochotę wejść i przeczytać początek mojego nowego opowiadania? Może jednak przypadnie Ci do gustu.

  Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości. Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 8. SPAM
  Nie była dziewczyną, do której chłopak uśmiechnie się bez najmniejszego powodu. Była wojowniczką, która przebijała ludzkie serca z idealną precyzją.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot. Alex jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj. Chciałabym powiadomić o pojawieniu się rozdziału 1.2 na blogu z opowiadaniem 'Mówimy życzenie do spadającej gwiazdy'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Lexa jest z pozoru zwykłą nastolatką. Ma normalne życie, rodziców, problemy z niektórymi przedmiotami w szkole... Ale czekała ją przeprowadzka. Zmiana terenu, nowa szkoła, nowi znajomi. To tu, w Baxford, zaczęła swój nowy początek. Niby taka zwyczajna, ale z charakterkiem! Budzi wielkie zainteresowanie wśród rówieśników w szkole, buntując się przeciw szkolnym gwiazdeczkom...
  Czy taka osoba może być po prostu nową wredną zołzą, która dołączy do elity? Nie, nie dołączy. Nie jest normalna. Lexa bowiem skrywa tajemnicę... Posiada bardzo ciekawą pracę, przez którą musi ukrywać liczne rany na swoim ciele, by jej nowa przyjaciółka nic nie mogła zauważyć. Czasami bez słowa znika, przesuwa plany i spotkania.
  Czemu? Co ona takiego właściwie robi?
  Kim jest tajemnicza Lexa Rodriguez?

  Dowiedz się tego, czytając Unknown Girl!
  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Wychowujemy się na baśniach, w których dziecinnie łatwo jest odróżnić dobro od zła. Widzimy wilka - zło! - widzimy Czerwonego Kapturka - dobro! Napotykamy Księcia, który jest idealny od stóp do czubka głowy, wzdłuż i wszerz. Obserwujemy losy skrzywdzonych dziewcząt o złotych sercach, które spotyka szczęśliwe zakończenie. Co się jednak stanie, gdy weźmiemy pod uwagę rzeczywistość i to, że nie jest ona biało-czarna, a raczej namalowana w odcieniach szarości?

  Poplątane Zakończenie to inne spojrzenie na świat wiedźm i księżniczek, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje być. Kto dostanie koronę, a kto odleci na miotle? Czy dobre zakończenie istnieje?

  Dowiedzieć się możesz na świeżym blogu poplatane-zakonczenie.blogspot.com

  Where is my crown? — Księżniczka Cordelia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Witaj! Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział! :)

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 14. Otwartość. Życzliwość. Skromność. Chęć udzielenia pomocy innym ludziom. Chęć ofiarowania swojego czasu dla potrzebujących. Te cechy posiada jeden człowiek, którego tak brakuje nam w dzisiejszych czasach. Ksiądz Wiktor. Niesie każdemu dobre słowo, pomoc materialną, duchową oraz zaraża serdecznym uśmiechem. Stwarza wokół siebie pozytywną aurę.
  Zapraszam na pierwszą część opowiadania "Szlachetność".
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Być zwykłym człowiekiem - to odległe marzenie staje się dla młodej Penelopy mottem, dzięki któremu będzie w stanie przetrwać czas próby, jaki wyznaczyli jej Bogowie. Dręczona przez sny i wizję swojej niechybnej śmierci, ucieka przez wołaniami Najwyższych, którzy oczekują od niej czynów, jakich nie jest w stanie dokonać. Wplątana zostaje jednak w wojnę, którą wypowiedział sam Ares. I choć postanawia przywrócić swojemu życiu normalność zabraną przez jej matkę, Atenę, przeznaczenie wprowadza ją na zupełnie inną ścieżkę. Czy uda jej przezwyciężyć proroctwo i jak zakończy się wojna, której konsekwencje rozpoczną nową erę?
  GRANICA OLIMPU

  OdpowiedzUsuń
 16. PS: nie liczę, że zajrzysz, bo tematyka jest mocno nie po drodze większości dziewczyn, ale i tak zapraszam do mnie:
  wielkadrakawwwe.blogspot.com
  Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?

  OdpowiedzUsuń
 17. Wakacje dobiegły końca. Nowy rok szkolny ruszył pełną parą. Nowa szkoła, nowe twarze.. Nie jest to coś prostego do pokonania dla nastolatka. Siedemnastoletni Jack Bruwer wraz ze swoim ojcem przeprowadził się do Nowego Yorku gdzie chce rozpocząć całkiem nowe życie. Jack marzy o karierze w dyscyplinie sportowej jaką jest Kickboxing, który uprawia od 3 lat na co jego ojciec kategorycznie się nie zgadza. Chłopak nie zważa na przeciwności losu i robi wszystko aby spełnić swoje marzenia. Czy mu się uda? (...)

  http://kickinit-bo-to-wiecej-niz-przyjazn.blogspot.com/2016/08/poznajmy-sie-epilog.html

  P.S. Jeśli bardzo denerwują Cię błędy nie czytaj proszę mojego pierwszego opowiadania.. Bo jeszcze się zdenerwujesz moją głupotą spowodowaną małym doświadczeniem i patrzeniem na ten świat oczami 12 latki.Bo miałam wtedy.. Tak.. 12 lat :)

  //Tami G.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzień dobry.

  Mam szesnaście rozdziałów, ale może jednak zerkniesz. Nie chodzi w końcu o bycie na bieżąco, a i nad kwestią rozwinięcia fabuły można by się rozwodzić. Nadal raczkuję.

  Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
  Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.

  W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzień dobry, tu Corteen.
  Miałam zamiar pisać powieścidło, którego nikt nie będzie ze mną kojarzył, anonimowe, niezobowiązujące, a jak przyszło co do czego, to rozsyłam linki starym znajomym.
  „Odwaga gwiazd” opowiada o przeszłości Zacharego, czyli młodego i trochę ekscentrycznego cyrkowca z osłem, który nie umie poradzić sobie ze stratą i przekształca śmierć bliskiej osoby na zagadkę, którą można rozwiązać.
  odwaga-gwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej :) Myślę, że mogę zacząć spamować powiadomieniami o notkach już od dziś.
  Masz jeszcze trochę u mnie do nadrobienia, ale widziałam na fanpage, że masz pod kontrolą zaległości, więc nie będę Ci tu wklejać miliona linków, zostawię tylko najświeższy.
  http://welcome-here-in-my-world.blogspot.com/2016/08/ogladam-projekt-lady.html
  Pozdrawiam i jeszcze raz miłego urlopu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało mi się napisać rozdział. :) Zapraszam.
   http://we-live-we-love-we-travel.blogspot.com/2016/08/dwadziescia.html

   Usuń
  2. I jeszcze notka na dziś. ;)
   http://welcome-here-in-my-world.blogspot.com/2016/08/poradnik-pozytywnego-myslenia.html

   Usuń
  3. Nie wiem, jak bardzo interesują Cię moje odpowiedzi na LBA - z góry przepraszam, jeśli wcale :) - ale w sumie co tam, zaspamuję.
   http://journey-to-third-reich.blogspot.com/2016/09/liebster-blog-award-2.html

   Usuń
  4. Dobry wieczór :)
   http://welcome-here-in-my-world.blogspot.com/2016/09/odliczanie-czas-zaczac.html

   Usuń
  5. Już nie wiem, co Ci tu mogę pisać, więc w sumie tylko zostawię link.
   http://welcome-here-in-my-world.blogspot.com/2016/09/nie-mam-czasu.html

   Usuń
  6. no witam :)
   http://welcome-here-in-my-world.blogspot.com/2016/09/samochody-wojna-i-jez.html

   Usuń
 21. Masz ochotę jeszcze raz przenieść w świat baśni? Odsłaniam przed Wami nową wersję Pięknej i Bestii — ale to nie będzie prosta bajeczka…
  Bella nie jest najukochańszą córką ojca… ale tą najbardziej nieposłuszną.
  Kupiec unika szponów Bestii nie dlatego, że Bella zechciała go zastąpić… ale dlatego, że sam złożył ją w ofierze potworowi.
  Bella nie jest traktowana w zamku jako gość… tylko toczy z Bestią grę o własne życie.
  Czy dziewczyna będzie na tyle sprytna, aby przetrwać w mrocznym zamczysku, nad którym od dawna spoczywa klątwa? Czy zdoła obudzić w Bestii uczucie? A może wręcz przeciwnie, dołączy do pozostałych cieni twierdzy?

  [https://klatwa-rozy.blogspot.com/]
  Zapraszam gorąco ^^

  OdpowiedzUsuń
 22. „Wątpliwość”


  http://zbawnasodzlego.blogspot.com/?m=1


  Gatunek: Thriller z dużą domieszką romansu i kryminału


  Gdzie leży źródło naszych wątpliwości oraz granica zła? Dlaczego absolutnie nic nie jest takie, jakim się wydaje? Oto wstrząsająca opowieść o grzechach, ukrytych za pozorami przykładnej pobożności.


  Boston, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Leon to młody, tudzież przystojny kapłan, obdarzony nieprzeciętną charyzmą. Widzi przed sobą świetlaną przyszłość. Nigdy również nie zwątpił w słuszność podjętej decyzji. Ale czy na pewno dokonał właściwego wyboru? Pewien późny, jesienny wieczór i jedna zagubiona duszyczka wystarczą, aby wszystko przestało być oczywiste... Zakazana namiętność wywołuje lawinę nieprzewidzianych zdarzeń, których konsekwencjami są makabryczne zbrodnie. Obsesję duchownego stanowi rozwiewanie wszelkich podejrzeń wiernych co do swej prawdziwej – przerażającej natury.


  Mroczne żądze, morderstwa, utrata wiary, bezkarność... Czy można zapobiec głośnemu skandalowi?


  Serdecznie zapraszam na prolog! :3

  OdpowiedzUsuń
 23. Hejka! :3

  Pragnę zaprosić Cię serdecznie na „Powiedz, że się boisz”!

  Wojna – to życie, które nie może istnieć bez śmierci.
  Niewiele tajemnic odmienia ludzkie losy oraz wypełnia istotne białe plamy w historii. Miłość, okrucieństwo, zdrada... Tutaj ścierają się namiętności, a bohaterowie dokonują trudnych wyborów i ponoszą ich konsekwencje.
  Kraków, rok 1940. Osierocona działaczka polskiego podziemia ratuje przed eksterminacją uzdolnionego artystycznie Roma o imieniu Cesar. Charyzmatyczny mężczyzna prędko skrada fascynację młodziutkiej Julii. Pragnie zaskarbić sobie jej serce, nie wiedząc, iż w rzeczywistości ma do czynienia z tajną agentką Armii Krajowej – szpiegiem lawirującym wśród nazistowskiej elity.
  Eliza Junge zdobywa względy znamienitych przywódców III Rzeszy za sprawą wyjątkowej urody, wrodzonego czaru, tudzież wypracowanej elokwencji. Niespodziewanie – wbrew własnemu sumieniu – ulega magnetycznemu urokowi pewnej „pięknej bestii”.
  Jaką stawkę posiada tak skrajnie niebezpieczna gra? Czy prawdą jest, że na wojnie nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga?

  http://na-aryjskich-papierach.blogspot.com/

  Pozdrawiam, buziaki! x

  OdpowiedzUsuń
 24. A co jeśli nagle znalazłbyś się w innym świecie? Świecie, w którym przyszło mi żyć? Pełnym wampirów, bestii, które zabiły mi jedyną bliską osobą? Jestem Charlotte i uczę się w Akademii,na strażnika, aby już nigdy te bestie nie pokazały swojej "wyższości". Abym już nigdy nie musiała czuć tego cholernego uczucia, które towarzyszyło mi tamtego dnia.
  http://guardsangel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie spodziewałem się, że nadejdzie taki dzień, który będę mógł nazwać ostatnim. To, co nas spotkało, sprawiło, że wszyscy poczuliśmy się nieśmiertelni. Wydaje mi się, że na początku przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Do czasu ostatniego dnia. Nie byłem na niego przygotowany i kiedy się zakończył, czułem się całkowicie rozbity. Właściwie byłem wrakiem dawnego siebie. Może gdybym wiedział, zniósłbym to lepiej. Ale czy na takie dni można się w ogóle przygotować?
  dzien-ostatni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Witaj! Z przyjemnością chciałabym zaprosić Cię na moje całkiem nowe opowiadanie z gatunku urban fantasy / paranormal romance. Liczę, że wskoczysz na parę chwil i dasz znać, co myślisz o pierwszym rozdziale. Z góry dzięki! :)

  Krótki opis: Ellen spotykają ostatnio same tragedie, zginęła osoba, którą kochała najbardziej na świecie. Oddala się od rodziców i sama musi radzić sobie z wszystkimi problemami. Przeprowadzka niczego nie ułatwia. Teraz Ellen będzie zmuszona poukładać sobie życie w nowym mieście, na drugim końcu kraju. Nieoczekiwane wydarzenie zmienia jednak wszystko w wielką tajemnicę. Jej życie wcale nie należy do niej! Czy Ellen Prescoth w ogóle kiedyś istniała? Komu można ufać, a kto jest największym zagrożeniem?

  Pozdrawiam :)
  Nie Szukaj Siebie

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane :)