Zapytaj

   Tutaj możecie zadawać pytania Rose, Loganowi i całej reszcie bohaterów (poza Violet i George'em - są za mali, by cokolwiek powiedzieć). Możecie pytać o marzenia, plany, lęki, ale NIE O FABUŁĘ, spoilerować nie będę ;)
   Pytania możecie kierować także do mnie :)

13 komentarzy:

 1. Rose: co najbardziej podoba Ci się w Loganie?
  Logan: Jakie jest twoje największe marzenie?
  Cleo:) ; Gratulacje osiemnastu miesięcy pisania, ponieważ prowadzisz mojego ulubionego bloga;3 a pytanie? :jaka jest twoja ulubiona książka i blog? Co robisz żeby mieć wene? Pozdrawiam Kimiko;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rose: jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny - uwielbiam jego oczy. Nie chodzi jedynie o tę błękitną jak niebo barwę, ale o to, że to one jako pierwsze pokazały mi uczucia, które Logan do mnie żywi.
   Jeśli patrzeć na jego wnętrze - podoba mi się to, że ma swoją piramidę wartości, że są rzeczy, które ceni sobie najbardziej na świecie. Poza tym jest inteligentny i bystry, rozumie mnie jak nikt, jest najlepszym przyjacielem, jakiego miałam, mam i mieć będę do końca życia.
   Logan: Moje największe marzenie? Ożenić się z Rose i założyć z nią rodzinę, mieć z nią dzieci - każde moje marzenie uwzględnia obecność Rose. Bez niej nie mam odwagi marzyć.
   Cleo: Dziękuję! <3
   Moja ulubiona książka to "Project Rosie", poza tym uwielbiam "Grę Anioła" i "Na końcu tęczy".
   Nie mam swoich ulubionych blogów, raczej takie, które lubię czytać :)
   Należą do nich:
   - "W cieniu nocy" (cien-nocy.blogspot.com) autorstwa Naff
   - "Kickin' it" (kickinit-kimjack-mojawersja.blogspot.com) autorstwa Idziochy
   - Łowca Czasu (http://lowcaczasu.blogspot.com/) autorstwa Króliczka (to drugi tom jej opowiadania; wcześniej była Śmiertelna Myśl - smiertelnamysl.blogspot.com/)
   - blog Firefly (http://learn-love-again.blogspot.com/)
   - Ordo Malum (http://ordomalum.blogspot.com/) autorstwa Berniego
   - Tajemnica i groza autorstwa Sherii (http://bones-castle-holmes-i-inne-op.blogspot.com/)

   Poza tym czytam kilka blogów lifestylowych.
   Zajrzyj na nie, historie tam opowiedziane naprawdę są ciekawe :)

   Również pozdrawiam!

   Usuń
  2. Co do trzeciego pytania - nie robię nic, by mieć wenę, sama do mnie przychodzi, czasami w takich momentach, że pomysły mogę zachować jedynie w głowie.

   Usuń
 2. Cześć czytam twojego bloga i podoba mi się, ja mojego dopiero zaczęłam i chciałam się zapytać czy może byś mi coś doradziła, abym mogła znaleźć więcej czytających ? http://opowiadanieromantyczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej :) Cieszę się, że Rozważna trafia w Twoje gusta.
   Za chwilę wpadnę i spróbuję coś doradzić ;)

   Usuń
 3. Hej! Ja to mam dwa pytania; jedno Rozważnej, jedno odnośnie czegoś innego i może zacznę właśnie od tego (to może być trochę głupie, ale chyba jesteś jedyną osobą, o którą mogę o to spytać!).
  No więc co stało się z Ordo Malum Berniego? Bo usunął tak nagle... :-(
  Nigdzie nie mogę znaleźć opisu twojego opowiadania (albo źle szukam, albo go po prostu nie ma), dlatego mogłabyś napisać co nieco o fabule? Bo przymierzam się, żeby zacząć przygodę z twoją historią (najpierw Rozważna, potem Purgatorio), a chciałabym wiedzieć, z czym będę mieć do czynienia.
  Będę wdzięczna za odpowiedź! ^-^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć :)

   Ordo Malum - Berni postanowił je usunąć, bo myśli nad jego wydaniem, zaczął korektę, nie chce, by ktoś to znalazł. Ale myślałam, że zrobi to później. Czy mam dobre wrażenie, że nie nadrobiłaś wszystkich rozdziałów? Już do niego pisałam, może prześle Ci rozdziały przez maila.

   Opis Rozważnej - no tak, nie ma u mnie czegoś takiego. Nie ma również na Purgatorio. Ale że komuś już pisałam, o czym jest to opowiadanie, powtórzę się (z nadzieją, że Tychon nie będzie zły):
   "Opowieść o Rose Bennett, studentce genetyki, która nagle dostaje pracę jako konsultantka w nowojorskiej policji w jednym z zespołów wydziału zabójstw, któremu przewodzi przystojny Logan Henderson (przez moje niedopatrzenie główny męski bohater nazywa się jak członek zespołu Big Time Rush, ale trzeba mi to wybaczyć ;)). Początkowy dystans zostaje szybko pokonany, a życie Rose ulega zmianie i to dużej."
   Proszę ^__^
   A tutaj o Purgatorio:
   "Cara to dziewiętnastoletnia introligatorka żyjąca w futurystycznym świecie Ocelii. Jest sierotą, wychowywała się w domu dziecka. Jej jedynym przyjacielem jest niepełnosprawny doktor fizyki, Simon. Pewnego dnia uporządkowane życie Cary nagle się zmienia. Podczas wizyty w Iglesii – instytucie wszelkich nauk, poznaje intrygującego kapitana sił lądowych o szmaragdowym spojrzeniu. Rozbija także mur, co nie udało się przez wiele lat. Kim tak naprawdę jest Cara? Skąd na jej nadgarstku dziwny tatuaż? I najważniejsze – dlaczego widzi duchy?".

   Usuń
  2. Nie nadrobiłam, bo jednak coś bardzo ważnego mi wypadło i dopiero teraz mam czas, a tu taka niespodzianka. Jeżeli do niego napisałaś, to bardzo ci dziękuję! Nawet nie prosiłam!, jak milutko. ^-^
   No to czeka mnie dobra zabawa, bo zapowiada się obiecująco! :-D Będę sobie czytać powoli z telefonu. :-)
   Dziękuję!

   Usuń
 4. Diego czy tęsknisz za Kate ?
  Kate czy tęsknisz za Diegiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Diego: oczywiście, że tęsknię, byliśmy razem prawie dwa lata. Ciężko jest żyć dalej, gdy ukochana osoba odchodzi, ale tak chyba jest lepiej.
   Kate: Zdarza mi się zatęsknić za nim mocniej, ale staram się żyć dalej. Pod koniec związku Diego był dla mnie nieobecny, choć przecież byliśmy zaręczeni! Nie chciałam ciągnąć czegoś, co najwidoczniej nie miało przed sobą przyszłości.

   Usuń
 5. Pytanie od Eleny: może trochę późno, ale jaki prezent na ślub sobie pani życzy, panno Bennett?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź Rose: Twojej głowy jako zapłaty za jedyną nierozwiązaną sprawę i napsucie krwi.

   A tak poważnie: zestaw kieliszków do wina by się przydał.

   Usuń

Komentarze mile widziane :)